حریم خصوصی

قوانین و حریم خصوصی
قوانین ارسال
شرایط و قوانین ارسال محصولات در داخل کشور:
ارسال کالا در فروشگاه صنایع دستی در داخل ایران بطور معمول توسط پست انجام خواهد شد، که در ارسال با پست پیشتاز، برای هر مرسوله درون شهری ۱۲ الی ۲۴ ساعت ,‌شهرستان ها ۲۴ الی ۴۸ ساعت و در پست سفارشی برای هر مرسوله درون شهری ۲۴ الی ۴۸ ساعت ,‌شهرستان ها ۴۸ الی ۷۲ ساعت و در پست عادی یک هفته الی ده روز مرسوله تحویل داده خواهد شد.
در صورتی که محصولی نیاز به ارسال خاص داشت با مشتری هماهنگ میشود.
نکات قابل توجه:
– زمان اعلام شده در تحویل کالا توسط پست، براساس مرکز استان خواهد بود.
– ارسال کالا به خارج از کشور براساس نظر مشتری با پست یا با شرکت های حمل و نقل بین المللی انجام خواهد شد.
– در صورت پیش آمدن هرگونه تاخیر در ارسال، به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد.
– در ارسال کالاهای حجیم، ممکن است برای کاهش هزینه های ارسال پیشنهادهای دیگری در خصوص چگونگی ارسال به مشتری داده شود.

نکته:

در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست تیپاکس برای محصولات وزن بالا و پیشتاز انجام میدهد. بارگیری محموله ها در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل صورت می گیرد .چنانچه شما سفارش خود را هر زمان ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز کاری بعدی بارگیری می شود .با پست پیشتاز سفارش شما حداکثر تا ۳ روز کاری به دستتان خواهد رسید ، لازم بذکر است دانشجو آنلاین آی آر نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل و یا پیامک به اطلاع مشتری می رساند لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت دانشجو آنلاین آی آر خارج می باشد . شما می توانید از طریق آدرس newtracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد . هزینه پستی در هنگام سفارش از مشتری اخذ می گردد و در صورت اینکه هزینه دریافتی بیشنر و یا کمتر از مبلغ دریافتی شود با مشتری هماهنگی های لازم خواهد شد .

محاسبه هزینه ارسال پست تیپاکس:

برای کالاهای با وزن کمتر از ۶ کیلوگرم می توانید به روش زیر هزینه حمل محصول خود را محاسبه کنید.

بیمه (به ازای هر ۱۰ میلیون ریال ارزش کالا)

هزینه خدمات (ریال)

هزینه ثابت (ریال)

وزن محصول

۲۰۰۰۰

۳۵۰۰۰

۹۶۰۰۰

کمتر از ۶ کیلوگرم

هزینه ارسال = هزینه وزن کالا + هزینه خدمات + بیمه

برای کالاهای با وزن بیش از ۶ کیلوگرم می توانید به روش زیر هزینه حمل محصول خود را محاسبه کنید.

بیمه (به ازای هر ۱۰ میلیون ریال ارزش کالا)

هزینه خدمات (ریال)

هزینه ثابت (ریال)

وزن محصول

۲۰۰۰۰

۳۵۰۰۰

وزن محصول * ۱۴۰۰۰ + ۱۲۰۰۰

بیشتر از ۶ کیلوگرم

هزینه ارسال = هزینه وزن کالا + هزینه خدمات + بیمه

شرایط بازپسگیری و گارانتی ۴۸ ساعته
تعویض کالای خریداری شده تا ۲ روز پس از خرید، در صورتی امکان پذیر است که اشکال یا ایرادی در کالا وجود داشته باشد، یا کالا با اطلاعات مندرج در وبسایت مطابقت نداشته باشد؛ علاوه بر این لازم است کالا از حالت پلمپ خارج نشده، تست و یا استفاده نشده باشد.

*توجه کالاهای دیجیتال شامل (لایسنس ها،کدهای فعال سازی و هر محصولی که به صورت اجاره یکساله مثل گواهی های ssl و از این دسته ) به هیچ عنوان گارانتی عودت و یا بازپسگیری ۴۸ ساعته را نداشته و از زمان فعال سازی برای مشتری بسته به زمان اجاره و فعال سازی بنابر شرایط محصول به نام مشتری بوده و قابل عودت نیستند و مشتری حق هیچگونه اعتراضی را ندارد .

توجه داشته باشید با توجه به نوسانات ارز، عدم ثبات قیمت و خودداری از فروش برخی کالاها توسط برخی تامین کنندگان، ثبت سفارش به معنای قطعی بودن خرید مشتری نمی باشد. لذا پس از ثبت سفارش توسط مشتری، در صورت نیاز، هماهنگی های لازم از جانب فروشگاه انجام خواهد پذیرفت.

حریم خصوصی

دانشجو آنلاین آی آر با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های دانشجو آنلاین آی آر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دانشجو آنلاین آی آر جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دانشجو آنلاین آی آر تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین دانشجو آنلاین آی آرممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دانشجو آنلاین آی آر را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
دانشجو آنلاین آی آر ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دانشجو آنلاین آی آر می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت دانشجو آنلاین آی آر، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به دانشجو آنلاین آی آر اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در وب سایت ما تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دانشجو آنلاین آی آر را از خود سلب می‌کند. دانشجو آنلاین آی آر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دانشجو آنلاین آی آر وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که دانشجو آنلاین آی آر همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی دانشجو آنلاین آی آر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و دانشجو آنلاین آی آر حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های دانشجو آنلاین آی آر ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

این قوانین هرلحظه ممکن است تغییر نماید و مشتری با پذیرش آن موافقت میکند که هر لحظه از آن آگاهی داشته و قوانین سایت را قبول میکند.

بازدیدها: 9

................................دانشجوآنلاین مطالب نوشته شده توسط خبرنگاران (دانشجویان و ..) بخش دانشجو خبرنگار را تایید یا رد نمیکند و مسئولیت مطالب نوشته شده بر عهده نویسنده مطلب میباشد .................... کپی برداری با نام دانشجو آنلاین آزاد است 97-1396/ copyrights 2017